zabawkibilbo.pl

ZabawkiBilbo – zabawki, dziecko, parenting

cieniowanie włosów
Lifestyle

Cieniowanie włosów sposobem na zmianę naszego wyglądu.

Pomimo upływu lat, cieniowanie włosów cieszy się coraz to większą popularnością zarówno w salonach fryzjerskich, jak i też męskich gustach.
Dzięki tej prostej metodzie włosy lepiej się układają, a ponadto można je w dowolny sposób modelować. Jest to również bardzo łatwy sposób na odświeżenie swojego wyglądu. Pytanie brzmi: czy można zrobić to samodzielnie.

Cieniowanie włosów wykonuje się głównie po to, aby nadać włosom odpowiedni kształt. Technika takiego strzyżenia pasuje zarówno do włosów krótkich, jak i tych dłuższych. Jednak nie bez znaczenia jest stan i kondycja włosów, ponieważ nie każda fryzura będzie dobrze prezentować się po wycieniowaniu – dlatego warto to mieć na uwadze przed udaniem się do fryzjera lub też samodzielną próbą cieniowania.

Samodzielne cieniowanie włosów wydaje się być trudnym zadaniem, dlatego naszym zdaniem lepiej zostawić tę czynność specjalistom. Jeżeli chcemy mieć pewność, iż przejście od krótszych do dłuższych partii włosów będzie odpowiednio zamaskowane, zalecamy udanie się do salonu fryzjerskiego.

casadi.pl