661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki marki Sevi

Krótka historia marki Sevi

Sevi to najstarsza w Europie firma produkująca zabawki drewniane. Założycielem marki Sevi był młody rzeźbiarz Josef Anton Senoner, pochodzący z Włoch. Nazwa marki powstała poprzez połączenie inicjałów syna założyciela - Senonera Vinzenza. Choć historia marki zaczyna się w 1831 roku, to dopiero w 1920 zabawki Sevi trafiły na szerszy rynek i zostały docenione przez mieszkańców sąsiednich wiosek. W tych czasach Sevi była tylko mała lokalną włoską firmą, która tworzyła piękne drewniane zabawki. W tamtych czasach wszystko było tworzone ręcznie, a każda zabawka to było mini dzieło sztuki.

Dopiero w latach czterdziestych do produkcji zabawek Sevi zaczęto wykorzystywać pierwsze maszyny, za sprawą wnuka założyciela - Adolfa Senonera. Lata siedemdziesiąte to dla firmy etap ciągłego rozwoju. W tym czasie Sevi to już nie lokalna firma, a duże przedsiębiorstwo, które swoim zasięgiem obejmuje Europę Środkową i Północną. Od 1998 roku marka Sevi została przejęta przez firmę Trudi, ale nadal pozostaje wierna swoim zasadom i stylowi. Do dnia dzisiejszego działa pod nazwą Sevi tworząc piękne, drewnie, kreatywne zabawki, duży nacisk kładąc na jakość produktów.

Produkcja zabawek Sevi

Do produkcji zabawek Sevi używane są tylko sprawdzone materiały, takie jak: najwyższej jakości drewno oraz nietoksyczne farby. Zabawki Sevi poddawane są specjalistycznym testom i spełniają wszystkie europejskie normy.

Filozofia marki

Hasłem sloganowym marki jest „Love nature, play wood, enjoy Sevi”. Hasło oddaje w pełni filozofię marki Sevi, która oparta jest na tworzeniu wyjątkowych drewnianych zabawek i pozostawianiu w zgodzie z naturą.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl