Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki muzyczne dla dzieci

Obcowanie z muzyką jest niezwykle ważne dla właściwego rozwoju naszej pociechy. Muzyka kształtuje emocjonalność, uwrażliwia, rozwija wyobraźnię i twórcze myślenie. W naszym sklepie odnajdą Państwo szeroką gamę zabawek muzycznych oraz instrumentów dla dzieci.

Już najmłodsze dzieci chętnie spędzają czas z tego typu zabawkami. Dla najmniejszych posiadamy w swojej ofercie proste grzechotki. Maluch który dopiero co poznaje świat dzięki zabawie grzechotką poznaje nowe, inne dźwięki, może nie można tego nazwać wielkim tworzeniem muzyki, ale z pewnością kontakt z prostymi instrumentami dla dzieci, pozytywnie wpływa na rozwój zdolności poznawczych.

Nieco starsze dzieci z pewnością poradzą sobie z obsługą drewnianych kastanietów oraz prostych gwizdków. Te drewniane instrumenty dla dzieci ma w swojej ofercie producent zabawek goki. Możliwość wydobycia dźwięku poprzez dmuchnięcie w mały ustnik zawsze daje maluchom masę frajdy. Gdy gra na trąbko- gwizdkach zostanie opanowana naszym maluchom przyda się harmonijka lub drewniany flet. Możliwości tych instrumentów dla najmłodszych i są już znacznie szersze.

Będąc w temacie zabawek muzycznych nie możemy zapomnieć o cymbałkach. Cymbałki to instrument, który chyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa. Małe pałeczki i kolorowe blaszki z których wydobywa się dźwięk delikatnym uderzeniem, zna każdy z nas. Obsługę cymbałek szybko opanuje każdy maluch. Instrumentem dla dzieci podobnym do cymbałek jest ksylofon, sprytny maluch po kilku próbach szybko zagra nam na nim całą gamę.

Gdy obsługa cymbałek nie jest już obca dla naszego malucha kolejna zabawką, którą polecamy jest pianinko. W naszej ofercie posiadamy urocze pianinko kotek marki B.Toys. Pianinko kotek zachwyca do zabawy nie tylko wyglądem, ma także szereg ciekawych funkcji. Dodatkową atrakcją tego instrumentu jest to iż pianinko kotek wyposażone jest w mikrofon, który daje nam możliwość nagrywania dziecięcych przebojów.

Dla wytrwałych rodziców polecamy bębenki dla dzieci. Prosty instrument, z którego obsługą poradzą sobie już młodsze dzieci, jednak starsi koledzy mogą wykorzystać bębenek dla dziecka do nauki rytmu. Jeśli prosty bębenek uzupełnimy zabawkową gitarą to mały już mini zespół rockowy. Zabawka gitara to dobry pomysł dla dzieci, które interesują się muzyką i instrumentami. Pełnowymiarowa gitara będzie z pewnością za duża dla dziecka i maluch szybko zniechęci się do gry. Dzięki swoim rozmiarom, gitary dla dzieci mogą być wspaniałym wstępem i zachętą do nauki gry na prawdziwym instrumencie.

Wśród muzycznych zabawek i instrumentów dla dzieci warto wspomnieć o mikrofonie dla dzieci. W naszej ofercie odnajdziecie mikrofon dla dzieci marki B.Toys. Mikrofon delikatnie wzmacnia siłę głosu, dodatkowo posiada możliwość nagrywania i odtwarzania. Dzięki temu przy użyciu tego mikrofonu dla dzieci nasze pociechy mogą nagrać wywiad ze znaną gwiazdą bądź też nagrywać swoje piosenki.

Cały szereg zabawek muzycznych zachęca do grania, gwarantując naszym maluchom masę uciechy. Rodzicom, przy tym wszystkim proponujemy uzbroić się w cierpliwość, gdyż opanowanie tych wszystkich zabawkowych instrumentów wymagało będzie czasu. Ważne żeby ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :)do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl