661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki marki Liliiputiens

Krótka historia marki Liliputiens

Firma Lilliputiens została założona w Belgii w 1995 roku przez dwóch przyjaciół i entuzjastów hasła „dobre, bo belgijskie”. Postawili sobie za cel stworzenie najlepszych materiałowych zabawek. Obecnie rodzina zabawek Lilliputiens jest naprawdę liczna, a założyciele mogą spokojnie stwierdzić, iż cel został osiągnięty. Dziś zespół młodych i kreatywnych mam z Lilliputiens tworzy unikalne zabawki dla dzieci, które właśnie dzięki tej „maminej nucie” są tak wyjątkowe.

Jak powstają zabawki Lilliputiens?

Jeżeli trzeba by było wybrać jedno słowo, żeby opisać zabawki Lilliputiens, bez wątpienia było by to słowo „cudowne”. W Lilliputines każda zabawka ma swoje imię i swoją historię. Jest uroczy wilk Nicolas, lisica Sofia, jeż Simone i wiele wiele innych. Wszystkie zabawki Lilliputiens są stworzone z różnorodnych tkanin. Zawierają ciekawe dodatki, takie jak lusterka, szeleszczące elementy, czy tasiemkowe metki. To wszystko dopracowane jest w każdym najmniejszym szczególe. Mnogość drobiazgów aktywizuje zmysły malucha i rozwijają jego zdolności poznawcze. Fakt, iż projekty zabawek są tworzone przez mamy, czyni je niezwykłymi, bo kto lepiej wie czego trzeba maluchowi jak nie mama. Projektantki zabawek Lilliputines myślą też o rodzicach. Niemal wszystkie materiałowe zabawki Lilliputines można prać w pralce, dzięki czemu w łatwy sposób można je odświeżyć. Ponadto projekty podążają za nowymi trendami i po prostu cieszą oko. Nie tylko malucha! :)

Bezpieczeństwo zabawek Lilliputines

Już na etapie projektowania zabawek w Lilliputiens duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo, starannie dobierając materiały do produkcji. Wszystkie zabawki marki Lilliputines spełniają europejskie i międzynarodowe standardy jakości. Zabawki nim trafią do rąk naszych milusińskich przechodzą testy w niezależnych laboratoriach.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl