661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Gofrownica, Hape Gofrownica, Hape
Producent: Hape
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lodowe przysmaki, Hape Lodowe przysmaki, Hape
Producent: Hape
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sznurowany lew, Hape Sznurowany lew, Hape
Producent: Hape
Cena: 37,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hamburger i Hot Dog, Hape Hamburger i Hot Dog, Hape
Producent: Hape
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klocki, słoneczna dolina, Hape Klocki, słoneczna dolina, Hape
Producent: Hape
Cena: 107,00 zł
szt.
zobacz więcej
Foremka do piasku wielki mur - Hape Foremka do piasku wielki mur - Hape
Producent: Hape
Cena: 24,90 zł
szt.
zobacz więcej
Wywrotka zabawka do piasku - Hape Wywrotka zabawka do piasku - Hape
Producent: Hape
Cena: 87,00 zł
szt.
zobacz więcej
Taczka dla dzieci marki Hape Taczka dla dzieci marki Hape
Producent: Hape
Cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej
Autko wyścigowe, Hape Autko wyścigowe, Hape
Producent: Hape
Cena: 15,20 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki marki Hape

Krótka historia marki Hape

Produkująca zabawki, Firma Hape powstała w 1986 roku, założona przez Petera Handsteina, jego siostrę Sabine oraz przyjaciółkę Renate. Marka Hape jest odzwierciedleniem filozofii życiowej Petera, jego empatii, umiłowania natury i poszanowania rodzinnych wartości. Początkowo firma działała jedynie w Niemczech, pomału zwiększając swój zasięg na kolejne kraje. Rok 1995 był dla marki Hape przełomowy. Tego roku Peter Handstein stworzył własną innowacyjną fabrykę zabawek w Ningbo w Chinach. Dziś Hape to międzynarodowa firma sprzedająca zabawki dla dzieci do ponad 50 krajów na całym świecie. Poza tworzeniem unikatowych produktów, wizje założyciela marki sięgają dalej. Dlatego producent zabawek Hape współpracuje z lokalnymi społecznościami, poprzez budowę szkół, promocję odnawialnych zasobów. Wartości życiowe Petera takie jak odpowiedzialność społeczna, ekologia, innowacyjność znajdują odbicie w działalności firmy.

Materiały użyte do produkcji zabawek Hape

Produkując swoje zabawki Hape kładzie duży nacisk na jakość materiałów. Korzystając z surowców naturalnych Hape dba o zachowanie równowagi biologicznej, poprzez sadzenie drzew i edukacje ekologiczną lokalnych społeczności. Od 2008 roku oferta zabawek Hape to szeroka gama zabawek bambusowych, ze względu na duży stopień odnawialności tego surowca. Materiały plastikowe stosowane w zabawkach Hape są wytwarzane, tak aby dawały pewność przetrwania wielu lat i możliwość recyklingu.

Zabawki Hape - bezpieczeństwo i certyfikaty

Zabawki Hape spełniają europejskie i amerykańskie standardy bezpieczeństwa. Niezależne laboratoria wykonują co roku testy produkowanych zabawek. W każdym procesie produkcyjnym pierwsza partia zabawek Hape przechodzi testy bezpieczeństwa, daje to pewność, iż zabawki które trafia do naszych domów spełniają wysokie standardy.

Filozofia marki Hape

W Hape wierzą, iż przyszłość należy do dzieci. Dlatego obowiązkiem dorosłych jest stworzenie im jak najlepszych warunków rozwoju oraz nieograniczanie możliwości jakie niesie świat. Hape tworzy zabawki, które inspirują do zabawy i nauki oraz odkrywania świata. Zabawki marki Hape trafiają do dzieci z ponad 50 różnych krajów. Różnice językowe i kulturowe nie mają tu dużego znaczenia, ponieważ ich obsługa jest intuicyjna, a wzorce zabaw na całym świecie zbliżone. Zabawki Hape to zabawki, które pokocha każdy maluch, a każdy rodzić obdarzy zaufaniem.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl