Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki goki

Zabawki goki to marka należąca do grupy Gollnest & Kiesel. Marka Goki została założona przez dwóch wspólników ponad 30 lat temu. Dziś jest jedną z największych w Europie i największą w północnych Niemczech firmą produkująca drewniane zabawki dla dzieci. Katalog zabawek goki zawiera ponad 2000 produktów. W ofercie znajdziemy cały szereg drewnianych instrumentów, liczne puzzle, gry i układanki. Dla dziewczynek znajdą się prześliczne domki dla lalek wraz z drewnianymi mebelkami. Goki to też szeroka gama zabawek kreatywnych dla dzieci w różnym wieku.

Funkcjonalny design i walory edukacyjne zabawek marki Goki

Zabawki marki goki cechuje funkcjonalny design oraz walory edukacyjne. Wiele z zabawek tej marki uzyskało wyróżnianie Spiel gut. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane zabawkom od 1954 roku. Wszystkie produkty dla dzieci, w tym również zabawki Goki, wyróżnione przez Spiel gut, w tym także zabawki goki, przeszły liczne testy trwałości, bezpieczeństwa, jakości oraz dostosowania do wieku dziecka. Niezależne testy przeprowadzane są przez grupy specjalistów m.in: lekarzy, psychologów, wychowawców, chemików oraz oczywiście dzieci i ich rodziców.

Producent zabawek marki goki wyznaje zasadę, iż tworząc zabawki dla dzieci biorą odpowiedzialność za ich rozwój. Dlatego codziennie projektanci marki goki tworzą nowe projekty zabawek, które rozwijają kreatywność i wyobraźnię, kształtują zdolności motoryczne.

Bezpieczeństwo zabawek goki

Firma Gollnest & Kiesel dba o bezpieczeństwo produkowanych zabawek. Do produkcji zabawek goki używa materiałów znanych i sprawdzonych dostawców. Naturalne drewno pochodzi z drzew takich jak lipa, jesion, klon, sosna, brzoza buk, orzech, natomiast farby stosowane do jego malowania są tworzone na bazie wody. Zabawki goki, nim trafią w nasze ręce, przechodzą szereg badań. Wyspecjalizowani pracownicy w laboratoriach wyposażonych w nowe technologie testują zabawki pod względem bezpieczeństwa.

Firma Gollnest & Kiesel stosuję zasadę Fair Trade – sprawiedliwego i odpowiedzialnego handlu. Zabawki goki powstają w fabrykach w Niemczech, Rumunii, Polsce, Włoszech, Bułgarii oraz Chinach. W Chinach produkcja odbywa się w zakładzie utworzonym przez właścicieli marki. W każdej z fabryk produkującej zabawki goki przestrzegane są wysokie standardy.

Oryginalne zabawki Goki

Zabawki goki oferowane w naszym sklepie internetowym to oryginalne produkty tej niemieckiej marki.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl