Zabawki drewniane

Zalety zabawek drewnianych można wymieniać bez końca. W pierwszej kolejności przychodzą nam do głowy takie cechy jak trwałość, naturalność i estetyka. Chyba każdy z nas, kiedy był jeszcze dzieckiem, bawił się drewnianymi zabawkami. Polskie zabawki drewniane były bardzo popularne, a wśród nich drewniane klocki, domki dla lalek wykonane z drewna, czy drewniane wózki dla lalek. Dziś możemy chyba powiedzieć, że moda na polskie zabawki drewniane nigdy nie przeminie. W dzisiejszych czasach zabawki drewniane dla dzieci dostępne są w trochę odświeżonym wydaniu, ale nadal nawiązują do starych sprawdzonych wzorców. Przede wszystkim liczy się tu prostota. Zabawkom drewnianym nie potrzeba światełek, dzięków i żadnych dodatkowych elementów. Lepiej zostawić tu miejsce dla dziecięcej fantazji. Ta prostota to główny i niewątpliwy plus wszystkich zabawek z drewna.

Wśród szerokiej gamy współczesnych zabawek dla dzieci bezproblemowo odnajdziemy zabawki drewniane dla chłopców jak i zabawki drewniane dla dziewczynek oraz drewniane zabawki dla niemowląt. W świecie wszechobecnego plastiku, rodzicom nie obce są troski o właściwy skład materiałowy zabawek. Z zabawkami drewnianymi nie mamy tego problemu. O naturalności drewna nie trzeba nikogo przekonywać, a dodatkowo używanie naturalnych bejc i farb na bazie wody daje pewność, że zabawka jaką oddajemy w ręce naszego malucha będzie w 100 % bezpieczna.

W naszym sklepie oferujemy zabawki z drewna dla dzieci w różnym wieku. Dla najmniejszych polecamy drewniane zabawki dla niemowląt, a wśród nich grzechotki, gryzaczki, czy drewniane zawieszki do smoczków.

Dla rocznego dziecka katalog drewnianych zabawek jest już znacznie szerszy. Dzieciom, które nie chodzą jeszcze zbyt pewnie i wymagają podparcia, oferujemy tzw. pchacze. Dziecko może się o nie oprzeć stawiając swoje pierwsze kroki, a gdy chodzenie będzie już w pełni opanowane, z taką zabawką można wybrać się na spacer. Maluchy pokochają również drewniane zwierzątka do ciągnięcia na sznurku.

Na uwagę zasługują dostępne w naszej ofercie drewniane samochody. To idealne zabawki drewniane dla chłopców. Wykonane z odpowiednią starannością, o dokładnie wyprofilowanych kształtach nadwozia, od razu wpadają w oko. Takie drewnienie pojazdy nadają się już dla rocznego dziecka. Nie mają drobnych elementów ani zbędnej elektroniki. Przede wszystkim liczy się trwałość i prostota. W naszym sklepie szczególnie polecamy polskie drewniane zabawki marki Lupo. Ich seria mini car zachwyci każdego malucha, a tatusiom też przypadnie do gustu.

Zabawki drewniane dla dziewczynek, to przed wszystkim wózki dla lalek. W naszym sklepie oferujemy przepiękne klasyczne, drewniane wózki duńskiej marki Moover Perfekcyjnie wykonane, piękne kolory, wprawią w zachwyt każdą dziewczynkę, jak i jej mamę.

Ciekawy jest też katalog drewnianych zabawek edukacyjnych. Zaczynając od prostych układanek z uchwytami, poprzez przeróżne sortery, a kończąc na drewnianych tablicach do nauki cyfr i liter.

Wokół naszego dziecka ciągle musi coś się dziać. Dziecko przede wszystkim lubi ruch, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Aby uatrakcyjnić zabawy ruchowe, wspaniałym rozwiązaniem są rowerki biegowe i jeździki. W naszym sklepie, dla nieco starszych dzieci, szczególnie polecamy drewniany skuter biegowy Little Dutch)oraz jeździki do samodzielnego montażu duńskiej marki Moover

Wśród drewnianych zabawek dostępnych w naszej ofercie chcieliśmy na koniec zwrócić uwagę na ciekawy katalog instrumentów drewnianych. Edukacja muzyczna jest bardzo ważna dla każdego malucha. Kształtuje pamięć, twórcze myślenie oraz podzielność uwagi. Oprócz słuchania muzyki warto zainteresować malucha samodzielnym jej tworzeniem. Tu z pomocą przyjdą drewniane instrumenty, takie jak proste kastaniety, znane wszystkim cymbałki, bębenki, a dla nieco starszych dzieci gitary, banjo i pianinka. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.



do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl