Przytulanka, Królik Augustin, Forest Angels, Trudi Przytulanka, Królik Augustin, Forest Angels, Trudi
Producent: Trudi
Cena: 48,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Przytulanka, Niedźwiedź Bazyl, Forest Angels, Trudi Przytulanka, Niedźwiedź Bazyl, Forest Angels, Trudi
Producent: Trudi
Cena: 45,00 zł 64,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Piłeczka Mint Adventure, Little Dutch Piłeczka Mint Adventure, Little Dutch
Producent: Little Dutch
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej
Grzechotka Dumbell Rattle, Bioserie Grzechotka Dumbell Rattle, Bioserie
Producent: Bioserie
Cena: 41,30 zł 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Grzechotka na rękę Lisica Alice, Lilliputiens Grzechotka na rękę Lisica Alice, Lilliputiens
Producent: Lilliputiens
Cena: 32,89 zł 46,99 zł
zobacz więcej
  • promocja
Grzechotka z gryzakiem Miś Cesar, Lilliputiens Grzechotka z gryzakiem Miś Cesar, Lilliputiens
Producent: Lilliputiens
Cena: 28,69 zł 40,99 zł
zobacz więcej
  • promocja

Zabawki dla niemowląt

Pojawienie się nowego członka w rodzinie to dla wszystkich wielkie przeżycie i ogromna radość. Każdy chce przychylić maleństwu nieba i obdarować go czymś wyjątkowym. W naszym sklepiku bez problemu znajdziesz prezent w postaci zabawki dla niemowlaka.

Posiadamy całą gamę świetnych zabawek dla niemowląt: gryzaki, grzechotki, zawieszki do wózka, zabawki sensoryczne, przytulanki i wiele innych. Jest w czym wybierać! Ponadto, kupując u nas nie musisz się martwić o skład materiałowy zabawki dla niemowlaka, czy jej trwałość. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i bezpieczeństwo materiałów z jakiego zabawki zostały wykonane.

Grzechotki dla niemwoląt

Grzechotka to jedna z pierwszych zabawek dla naszego niemowlaka. Już od drugiego miesiąca życia dziecko zaczyna wyraźniej odbierać sygnały z otaczającego go świata, odkrywa nowe dźwięki, barwy. Zabawki dla niemowląt w ofercie naszego sklepu szczególnie godne polecenia to bezpieczne grzechotki wykonane z bioplastiku od firmy Bioserie oraz miękkie pluszowe grzechotki od belgijskiej firmy Lilliputines.

Zabawka dla niemwolaka w formie maskotki

Maskotki i przytulanki w formie kocyka to też dobry pomysł na prezent dla dziecka poniżej roku. Zabawka dla niemowlaka w formie maskotki świetnie wpasowuje się w małe raczki, maluszek dotykając materiałów zabawki o różnej fakturze poznaje otaczający go świat.

Zabawki gryzaki

Gryzaki to kolejna grupa, którą odnajdziecie w kategorii zabawek przeznaczonych dla niemowląt. Gdy maluchom zaczynają rosnąc zęby, zaczynają się bezsenne noce i wielogodzinne marudzenie. Każdy rodzić pragnie wtedy ulżyć maluszkowi i pomóc mu jak najlepiej przetrwać ten czas. Wybierając odpowiedni gryzak dla niemowlaka warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. W naszym sklepie zadbaliśmy o to, aby wszystkie oferowane zabawki dla niemowląt, w tym również gryzaki, miały pewny i bezpieczny skład. Odnajdziecie tu gryzaki z silikonu spożywczego, naturalnego kauczuku, naturalnej gumy bądź drewniane gryzaki dla nieomowląt.

Sensoryczne zabawki dla niemowląt

Na uwagę zasługują też oferowane przez nasz sklep zabawki sensoryczne dla niemowląt. W pierwszym roku życia tempo rozwoju dziecka jest najszybsze. Szczególnie rozwijają się zmysły: słuchu, wzroku, czucia a także węchu.  Odpowiednie zabawki sensoryczne wspierają naszego malucha w tym ciekawym dla niego okresie życia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl