Zabawki dla niemowląt

Pojawienie się nowego członka w rodzinie to dla wszystkich wielkie przeżycie i ogromna radość. Każdy chce przychylić maleństwu nieba i obdarować go czymś wyjątkowym. W naszym sklepiku bez problemu znajdziesz prezent w postaci zabawki dla niemowlaka.

Posiadamy całą gamę świetnych zabawek dla niemowląt: gryzaki, grzechotki, zawieszki do wózka, zabawki sensoryczne, przytulanki i wiele innych. Jest w czym wybierać! Ponadto, kupując u nas nie musisz się martwić o skład materiałowy zabawki dla niemowlaka, czy jej trwałość. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i bezpieczeństwo materiałów z jakiego zabawki zostały wykonane.

Grzechotki dla niemwoląt

Grzechotka to jedna z pierwszych zabawek dla naszego niemowlaka. Już od drugiego miesiąca życia dziecko zaczyna wyraźniej odbierać sygnały z otaczającego go świata, odkrywa nowe dźwięki, barwy. Zabawki dla niemowląt w ofercie naszego sklepu szczególnie godne polecenia to bezpieczne grzechotki wykonane z bioplastiku od firmy Bioserie oraz miękkie pluszowe grzechotki od belgijskiej firmy Lilliputines.

Zabawka dla niemwolaka w formie maskotki

Maskotki i przytulanki w formie kocyka to też dobry pomysł na prezent dla dziecka poniżej roku. Zabawka dla niemowlaka w formie maskotki świetnie wpasowuje się w małe raczki, maluszek dotykając materiałów zabawki o różnej fakturze poznaje otaczający go świat.

Zabawki gryzaki

Gryzaki to kolejna grupa, którą odnajdziecie w kategorii zabawek przeznaczonych dla niemowląt. Gdy maluchom zaczynają rosnąc zęby, zaczynają się bezsenne noce i wielogodzinne marudzenie. Każdy rodzić pragnie wtedy ulżyć maluszkowi i pomóc mu jak najlepiej przetrwać ten czas. Wybierając odpowiedni gryzak dla niemowlaka warto zwrócić uwagę na materiał z jakiego został wykonany. W naszym sklepie zadbaliśmy o to, aby wszystkie oferowane zabawki dla niemowląt, w tym również gryzaki, miały pewny i bezpieczny skład. Odnajdziecie tu gryzaki z silikonu spożywczego, naturalnego kauczuku, naturalnej gumy bądź drewniane gryzaki dla nieomowląt.

Sensoryczne zabawki dla niemowląt

Na uwagę zasługują też oferowane przez nasz sklep zabawki sensoryczne dla niemowląt. W pierwszym roku życia tempo rozwoju dziecka jest najszybsze. Szczególnie rozwijają się zmysły: słuchu, wzroku, czucia a także węchu.  Odpowiednie zabawki sensoryczne wspierają naszego malucha w tym ciekawym dla niego okresie życia.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl