Dumny 3 latek i jego ciekawy świat

3 latki mają na ogół za sobą bunt dwulatka. Dzieci są bardziej opanowane. Trzylatki są na ogół bardzo „wygadane”. Ciągłym pytaniom i opowieściom nie ma końca. Dużą rolę w życiu 3 latka odgrywa wyobraźnia. Dzieci w tym wieku uwielbiają zabawy w udawanie. W trakcie zabaw powstają przeróżne scenariusze, a nasze maluchy zmieniają się w kucharzy, mechaników, lekarzy.

Ciekawe zabawki dla 3 latka

Zabawki dla 3 latka, które z pewnością się spodobają, to wszelkiego rodzaju zestawy do kreatywnej zabawy w gotowanie. To coś przypadnie do gustu trzyletniemu chłopcu jak i trzyletniej dziewczynce. Drewniana kuchnia, a do tego zestaw naczyń kuchennych i godziny ciekawej zabawy mamy zapewnione. Gdy dania obiadowe zostaną zaserwowane, przyda się serwis do herbaty, do podania deseru. W naszym sklepie znajdziesz też ciekawe zestawy do robienia pizzy, przygotowania śniadania, zestaw do fast foodów. Każdy z nich będzie ciekawą zabawką dla 3 latka.

Namiot - azyl 3 latka

Chłopcom i dziewczynkom w wieku 3 lat z pewnością spodoba się zabawka w postaci namiotu. Dzięki swojej bujnej wyobraźni trzylatki mogą zmienić swój namiocik w co tylko zapragną. Namiot możemy wykorzystać podczas zabawy w domu tworząc naszym maluchom ich spokojny azyl, świetnie sprawdzi się też podczas zabawy w ogródku. Polecamy kolorowy albo indiańskie tipi marki Little Dutch. Namiot to oryginalny pomysł na prezent dla 3 latka rządnego przygód.

Lalki dla 3 latków

Jako, że w życiu 3 latka duża rolę odgrywa wyobraźnia, dobry prezentem, dla trzyletniej dziewczynki będą lalki. Zabawa lalkami niesie wiele korzyści. Maluchy kształtują swój rozwój emocjonalny, społeczny, ćwicząc jednocześnie zdolności językowe. Podpatrując nasze dzieci bawiące się lalkami możemy ujrzeć siebie w krzywym zwierciadle, nasz pociechy uwielbiają naśladować nasze zachowania i często powtarzają je właśnie podczas zabawy z lalkami. W naszym sklepie polecamy pięknie, ręcznie wykonywane lalki dla 3 latków produkowane w 100% w Hiszpanii. Marki Pola Reina i Antonio Juan to gwarancja wysokiej jakości i pięknego wykonania.

Zabawy w wodzie

Aktywne 3 latki uwielbiają zabawy w wodzie. Dobrym pomysłem na prezent dla trzylatka będą zabawki do kąpieli. Takie zabawki dla 3 latka można wykorzystać nie tylko podczas wieczornej kąpieli w wannie, ale także podczas zabaw w basenie. Ciekawy zestaw do łowieni morskich cudaków z podbierakiem na pewno przypadnie do gustu chłopcom i dziewczynkom. Podczas zabaw w basenie zestaw można wykorzystać do nauki nurkowania. Trzyletni maluch chętnie zanurzy się w wodzie by wyciągnąć wodnego stwora za jego falujące włosy, bądź użyje do tego celu podbieraka.

Klocki dla 3 latka

Odpowiednią zabawką dla 3 latka nadal będą klocki drewniane i klocki jeżyki. Młodsze dzieci przy zabawie klockami ograniczały się do budowy prostej wieżyu trzylatka możemy liczyć już na bardziej zaawansowane budowle. Dzieci w wieku 3 lat z pewnością zainteresują się klockami tematycznymi, zawierającymi oprócz tradycyjnych klocków figurki zwierząt. Budowanie z klocków to jedno, a zabawa z wykorzystaniem naszych budowli to już zupełnie inna bajka. Dzięki klockom tematycznym możemy przykładowo odgrywać scenki z farmy, wszystko co tylko wyobraźnia podpowie. Klocki to zatem idealna, kreatywna zabawka dla 3 latka.

Zestaw majsterkowicza dla 3 latka

Drewniane narzędzia będą fajną zabawką dla trzyletniego chłopca. Dzieci bardzo lubią „pomagać” rodzicom w ich wszelkich pracach. Duże narzędzia taty nie nadają się jednak dla małych rączek 3 latka. Dlatego własny zestaw drewnianych narzędzi to świetne zabawki dla 3 latka oraz idealny prezent dla dziecka w tym wieku. Drewniane śrubki, klucze i śrubokręty z pewnością zapewnią maluchom nie lada atrakcję.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl