Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Lusterko kwiatki, Djeco Lusterko kwiatki, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wieszaczek drewniany Ptaszek, Djeco Wieszaczek drewniany Ptaszek, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wieszaczek drewniany Zamek, Djeco Wieszaczek drewniany Zamek, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana kukiełka Loustic, Djeco Drewniana kukiełka Loustic, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniana kukiełka Lulu, Djeco Drewniana kukiełka Lulu, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany domek dla lalek Modern, Djeco Drewniany domek dla lalek Modern, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 275,00 zł
zobacz więcej
Drewniany sorter Igloo, Djeco Drewniany sorter Igloo, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany sorter Żółw, Djeco Drewniany sorter Żółw, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 98,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drewniany Zestaw Lunchowy, Djeco Drewniany Zestaw Lunchowy, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gra karciana Bataflash,Djeco Gra karciana Bataflash,Djeco
Producent: Djeco
Cena: 38,00 zł
szt.
zobacz więcej
Gra karciana Batamo, Djeco Gra karciana Batamo, Djeco
Producent: Djeco
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej

Zabawki marki Djeco

Krótka historia marki Djeco

Historia marki Djeco to historia rodzinnego biznesu. Wszystko zaczęło się w 1954 roku, gdy Véronique Michel-Dalès stworzyła małą firmę. Tego roku powstały pierwsze gry edukacyjne Djeco, stworzone przez założycielkę. Gry odniosły ogromy sukces w latach sześćdziesiątych. Między innymi zdobyły cztery Oskary dla zabawek.

W 1989 roku stery w firmie przejął Frederic, syn Veroniqu. Swoją przygodę rozpoczął od podróży po świecie i szukania inspiracji. Importował zabawki, jakich w Francji jeszcze nie znali z różnych krańców świta. Mimo to młodemu człowiekowi ciągle było mało, dlatego w 1997 opracował swoją kolekcję drewnianych zabawek edukacyjnych. W 2007 roku bogata kolekcja kreatywnych zabawek Djeco zrewolucjonizowała rynek zabawek. Od początku działalności firmy symbolem zabawek Djeco jest mały zielony gekon, dziś już tak dobrze rozpoznawany w branży. Obecnie zabawkami Djeco bawią się dzieci w ponad 60 krajach, a gry Djeco zostały przetłumaczone na wiele języków.

Jak powstają zabawki Djeco?

W Djeco liczy się przede wszystkim twórcze myślenie. Przy tworzeniu zabawek nie ma miejsca na sztywne plany czy wyrafinowane strategię. Zabawki Djeco powstają z nieograniczonej swobody wyobraźni. Jakość i estetyka są tu na pierwszym miejscu. W Djeco nigdy nie zapominają również o praktycznych aspektach każdej zabawki. Wszystkie zabawki Djeco mają starannie dopracowane opakowania, które mają cieszyć oko i dać zabawce odpowiednie zabezpieczenie. Na chwilę obecną Djeco ma w swojej ofercie ponad 1000 produktów, a każdego roku powstaje szereg nowych oryginalnych zabawek.

Jakość i bezpieczeństwo zabawek Djeco

Każdy proces produkcyjny w Djeco jest sprawdzany w celu zapewnienia wysokiej jakości zabawek dla dzieci oraz spełnienia wszystkich wysokich standardów. Materiały używane do produkcji zabawek Djeco pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty marki Djeco spełniają europejskie normy.

Podczas każdego procesu produkcyjnego, wewnętrzne kontrole wybierają losowo zabawki, które przechodzą szczegółowe testy w akredytowanych laboratoriach. Tylko partie zabawek Djeco, gdzie proces produkcyjny przebiegał zgodnie ze szczegółową listą kontrolną, a losowo wybrane zabawki przeszły pozytywnie skomplikowane testy bezpieczeństwa, są dopuszczone do obrotu. W Djeco dbają, aby zabawki, które trafią w ręce naszego dziecka, dawały mu masę radości i były dla niego bezpieczne.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl