Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki Djeco - krótka historia

Historia zabawek Djeco to historia rodzinnego biznesu. Wszystko zaczęło się w 1954 roku, gdy Véronique Michel-Dalès stworzyła małą firmę. Tego roku powstały pierwsze gry edukacyjne Djeco, stworzone przez założycielkę. Gry odniosły ogromy sukces w latach sześćdziesiątych. Między innymi zdobyły cztery Oskary dla zabawek.

W 1989 roku stery w firmie przejął Frederic, syn Veroniqu. Swoją przygodę rozpoczął od podróży po świecie i szukania inspiracji. Importował zabawki, jakich w Francji jeszcze nie znali z różnych krańców świta. Mimo to młodemu człowiekowi ciągle było mało, dlatego w 1997 opracował swoją kolekcję drewnianych zabawek edukacyjnych. W 2007 roku bogata kolekcja kreatywnych zabawek Djeco zrewolucjonizowała rynek zabawek. Od początku działalności firmy symbolem zabawek Djeco jest mały zielony gekon, dziś już tak dobrze rozpoznawany w branży. Obecnie zabawkami Djeco bawią się dzieci w ponad 60 krajach, a gry Djeco zostały przetłumaczone na wiele języków.

Jak powstają zabawki Djeco?

W Djeco liczy się przede wszystkim twórcze myślenie. Przy tworzeniu zabawek nie ma miejsca na sztywne plany czy wyrafinowane strategię. Zabawki Djeco powstają z nieograniczonej swobody wyobraźni. Jakość i estetyka są tu na pierwszym miejscu. W Djeco nigdy nie zapominają również o praktycznych aspektach każdego produktu dla dzieci. Wszystkie zabawki Djeco mają starannie dopracowane opakowania, które mają cieszyć oko i dać zabawce odpowiednie zabezpieczenie. Na chwilę obecną Djeco ma w swojej ofercie ponad 1000 produktów, a każdego roku powstaje szereg nowych oryginalnych zabawek.

Jakość zabawek Djeco

Każdy proces produkcyjny w Djeco jest sprawdzany w celu zapewnienia wysokiej jakości zabawek dla dzieci oraz spełnienia wszystkich wysokich standardów. Materiały używane do produkcji zabawek Djeco pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty marki Djeco spełniają europejskie normy.

Podczas każdego procesu produkcyjnego, wewnętrzne kontrole wybierają losowo zabawki, które przechodzą szczegółowe testy w akredytowanych laboratoriach. Tylko partie zabawek Djeco, gdzie proces produkcyjny przebiegał zgodnie ze szczegółową listą kontrolną, a losowo wybrane zabawki przeszły pozytywnie skomplikowane testy bezpieczeństwa, są dopuszczone do obrotu. W Djeco dbają, aby zabawki, które trafią w ręce naszego dziecka, dawały mu masę radości i były dla niego bezpieczne.

Wszystkie zabawaki Djeco oferowane w naszym sklepie to w 100% oryginalne produkty francuskiego producenta.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl