Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki marki B.Toys

Zabawki marki B. Toys pochodzą z Kanady. Hasłem sloganowym tej marki jest „B. ready for the unexpected”, czyli “Bądź gotowy na coś niespodziewanego” i to się tu zgadza. Zabawki B. Toys zaskakują nas różnorodnością kolorów, niesamowitymi kształtami, przeróżnymi dźwiękami i całą gamą wszelakich funkcji. Wszystko to inspirowane jest światem otaczającym dziecko i dopracowane tak aby mogło ono czerpać z zabawy nieskończone pokłady radości. Nasze dzieci bawiąc się zabawkami marki B. toys rozwijają swoją wyobraźnię, stymulują zmysły, dzięki czemu lepiej poznają świat. Szeroka gama zabawek przeznaczona jest nie tylko dla maluchów, ale i dla starszych dzieci.

Opakowanie zabawek B.Toys

To, na co warto również zwrócić uwagę, to opakowanie każdej z zabawek B. toys, które potrafi zaskoczyć, w szczególności rodzica. Wielkość każdego opakowania zredukowana jest do minimum. Praktyczne kształty i piękne wykonanie cieszą oczy. Podobnie jak wszystkie zabawki marki B. Toys, również każde opakowanie zaprojektowane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły i z powodzeniem w tej formie może być wręczone jako prezent dla naszego malucha.

B. Toys – bezpieczne zabawki dla dzieci

Firma B.Toys duży nacisk kładzie również na ochronę środowiska. Oprócz tego, że opakowanie cechuje minimalizm, to wykonane są na ogół z materiałów pochodzących z recyklingu. Tworzywa sztuczne, z których wykonane są zabawki B. Toys również nadają się do recyklingu. Zabawki ponadto pomalowane są farbami opartymi na soi, a lakiery na bazie wody, co czyni je bezpiecznymi dla naszego dziecka. Produkty marki cenione są na całym świecie. Poszczególne zabawki B. Toys wyróżniane i nagradzane były wielokrotnie w Kanadzie, USA a także w Polsce.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl