661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zabawki B.Toys

Zabawki B. Toys pochodzą z Kanady. Hasłem sloganowym tej marki jest „B. ready for the unexpected”, czyli “Bądź gotowy na coś niespodziewanego” i to się tu zgadza. Zabawki dla dzieci tej kanadyjskiej marki zaskakują nas różnorodnością kolorów, niesamowitymi kształtami, przeróżnymi dźwiękami i całą gamą wszelakich funkcji. Wszystko to inspirowane jest światem otaczającym dziecko i dopracowane tak aby mogło ono czerpać z zabawy nieskończone pokłady radości. Nasze dzieci bawiąc się zabawkami marki B Toys rozwijają swoją wyobraźnię, stymulują zmysły, dzięki czemu lepiej poznają świat. Szeroka gama zabawek dla dzieci tego producenta przeznaczona jest nie tylko dla maluchów, ale i dla starszych dzieci.

Zaskakujące opakowanie zabawek produkowanych przez firmę B.Toys

To, na co warto również zwrócić uwagę, to opakowanie zabawek marki B. toys, które potrafi zaskoczyć, w szczególności rodzica. Wielkość każdego opakowania w przypadku kanadyjskiej marki zredukowana jest do minimum. Praktyczne kształty i piękne wykonanie cieszą oczy. Podobnie jak wszystkie zabawki dla dzieci od B Toys, również każde opakowanie zaprojektowane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły i z powodzeniem w tej formie może być wręczone jako prezent dla naszego malucha.

Wszystkie zabawki marki B. Toys to ekologiczne i bezpieczne produkty dla dzieci

Firma B.Toys duży nacisk kładzie również na ekologię i ochronę środowiska. Oprócz tego, że opakowania kanadyjskiego producenta zabawek dla dzieci cechuje minimalizm, to wykonane są na ogół z materiałów pochodzących z recyklingu. Tworzywa sztuczne, z których wykonane są zabawki tej marki również nadają się do recyklingu. Wszystkie zabawki dla dla dzieci pomalowane są ponadto farbami opartymi na soi, a lakiery na bazie wody, co czyni je bezpiecznymi dla naszego dziecka. Produkty marki cenione są na całym świecie. Poszczególne zabawki B. Toys wyróżniane i nagradzane były wielokrotnie w Kanadzie, USA a także w Polsce.

 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl