W naszym sklepiku staramy się oferować zabawki niebanalne. Wybieramy do naszej oferty takie, które mają w sobie coś wyjątkowego, które rozwijają wyobraźnię, ćwiczą kreatywność, urzekają wyglądem, zwracają uwagę wysokim standardem wykonania.

Aby ułatwić Państwu wybór właściwego artykułu, naszą ofertę podzieliliśmy na kilkanaście kategorii przedmiotowych oraz na kategorie według wieku dziecka. Pozwala to odnaleźć w gąszczu produktów ten „właściwy”. Odpowiedni podział produktów sprawia, że znalezienie odpowiedniego prezentu dla niemowlaka, dwulatka, czy upominku na roczek nie będzie stanowiło problemu.

Przedmiotowy podział naszych zabawek pozwoli Państwu bez problemu poruszać się po naszym asortymencie. Przykładowo, w grupie dla niemowląt znajdziemy cały szereg produktów takich jak: grzechotka, gryzak, piszczałka i przytulanka. Kategoria Zabawy na świeżym powietrzu, pozwoli nam odnaleźć zabawki, którymi dziecko może bawić się przebywając poza domem, a wśród nich między innymi: namioty, latawce, oraz różnego rodzaju gry.

W naszym asortymencie odnajdą Państwo również bogatą gamę zabawek drewnianych wykonanych z należytą starannością i malonowych bezpiecznymi dla dzieci farbami.

W przypadku dostępnych w naszej ofercie zabawek wykonanych z tworzyw sztucznych zwracamy uwagę na to, aby spełniały odpowiednie normy i wykonane były bez BPA i ftalanów. Staramy się, by nasz asortyment był wysokiej jakości i posiadał gwarancję bezpiecznego użytkowania.

Nasz sklep oferuje produkty znanych i cenionych producentów: Janod, PlanToys, B Toys, goki, Hape, Lupo, Kid o, Bioserie, Liliputines, Little Dutch, Oops. Ich produkty zyskały uznanie w Polsce jak i na świecie, za co niejednokrotnie otrzymywały różnego rodzaju wyróżnienia i nagrody z branży dziecięcej.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl