661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł

Kids Party - zrób to sam!!!

 

W tym roku z okazji Dnia Dziecka w gronie znajomych pojawił się pomysł na uczenie tego święta w inny sposób niż kupując tradycyjne prezenty dla dzieci.

Tak zrodziła się idea naszego rodzinnego festynu dla dzieci. Zebrało się 11 rodzin, wszyscy chętni z głowami pełnymi pomysłów co należy przygotować, zorganizować, aby wywoływać uśmiech na twarzach naszych pociech i z radością uczcić ich święto.

Pomysłów nam nie brakowało, a nawet mieliśmy ich za dużo. W czasie naszej trzygodzinnej zabawy nie zdołaliśmy wszystkich zrealizować. Postawiliśmy na festynowe standardy, które i u nas zdały egzamin. Dzieci szalały z zachwytu.

Festynowy „must have” - dmuchaniec i u nas nie mogło go zabraknąć. Dmuchaniec na wyłączność to było to. Przyznam, że zmorą dla mnie są dmuchańce na komercyjnych imprezach, gdzie za 5 min zabawy trzeba słono zapłacić. Osobiście nie znam dziecka, które po 5 min z ochotą przerywałoby zabawę. U nas można było skakać do woli, a po trzech godzinach nasze pociechy były już tak wykończone, że nikt nie protestował, gdy przyszedł czas na sprzątanie dmuchanej zjeżdżalni.

Drugim gwoździem programu były wielkie bańki. Puszczanie baniek to atrakcja, którą kochają mali i duzi. 15 litrów płynu, kawałek miski i zestaw sznurków do baniek zapewnił świetna „bańkową zabawę”. Maluszki puszczały bańki korzystając ze specjalnych obręczy, starsze dzieci z pomocą rodziców szybko pojęły obsługę sznurków do baniek. Bańkowe szaleństwo opanowało wszystkich, każdy chciał spróbować!

W naszym gronie znalazły się też artystyczne dusze, które zapewniły maluchom malowanie buzi. Spajdermeny, tygrysy, motylki to motywy, które królowały na naszej imprezie.

Święto dzieci nie mogło obejść się bez odrobiny cukru. Z racji panującej aury dawkę cukru zaserwowaliśmy w lodach na gałki, była nawet prowizoryczna budka z lodami. Na hasło „lody” do lodowej budki grzecznie ustawił się ogonek oczekujących. Tego dnia dokładki były nielimitowane, najwięksi lodożercy byli usatysfakcjonowani.

Zabawę wszyscy uznali za bardzo udaną i z pewnością do powtórzenia:). Zadowolone miny naszych pociech i fakt, że po tym trzygodzinnym szaleństwie wszyscy grzecznie pomaszerowali do łóżek, były bezcenne :):).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl