661299410
Natychmiastowa Wysyłka
Darmowa Dostawa od 299 zł

Co z tą wiosną?

Robi się ostatnio coraz wiosenniej, trochę słoneczka, jakiś przebiśnieg w trawniku się wychylił, a jakiś czas temu, jak jechaliśmy na targi zabawek do Kielc, dwa bociany kołowały nad naszym autem! W lekką konsternację mnie to wprawiło, żeby nie powiedzieć  panikę… Niby w przesądy nie wierzymy, ale strach nas trochę obleciał.

Na fali tych powiewów świeżości, wybraliśmy się całą familią na spacerek. Powinno być oczywiście cudownie, jak w reklamie. Jesteśmy w końcu młodzi, piękni, uśmiechnięci, dzieci mamy jak malowanie! Aura sprzyja, Mała Mi ma nowy rowerek, więc będziemy sobie szli z wózeczkiem, a ptaszki będą nam ćwierkały nad głowami. Okazuje się jednak, że oczekiwania z rzeczywistością potrafią niewiele mieć wspólnego.

Niko nie odpuścił okazji, by trochę świata zwiedzić, a z wózka przecież nic nie widać. Włączył zatem na pierwszym zakręcie syrenę i resztę spaceru spędził na rączkach.  Zbyt optymistyczne okazały się też założenia, że Mała Mi będzie sobie wesoło śmigać na rowerku. Dlaczego nikt nam nie powiedział, że na tym rowerku trzeba dziecko asekurować, czyli biec zgiętym w pół prawie do ziemi trzymając za kierownicę lub siedzonko? Póki co przynajmniej nie mieliśmy problemu w wytypowaniu, kto z nas ma wspomagać młodą rowerzystkę, gdyż do wyboru było niesienie Niko jedną ręką, a drugą pchanie pustego wózka. A to też do czasu, aż Mała Mi nie stwierdziła, że dość już tej jazdy, jest zmęczona i “trzeba na jęce”. Wtedy rowerek wylądował w wózeczku. Ciut wykończeni, ale jednak zadowoleni i pełni wrażeń (szczególnie młodsza część naszej ekipy potrafi fascynować się każdym źdźbłem trawy i robaczkiem) wróciliśmy do domu.

Następnego dnia, zdecydowanie wcześniej niż zwykle, bo już o 6.05 usłyszeliśmy: "Maaaaamoooo, Maaaaamoo!!! Choć!!!! Wstawaj!!!! Już jest WIOSNA!!! ...już nie jest ciemno"😉
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl