Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

W dziale lalka anatomiczna odnajdziecie najlepsze, hiszpańskie lalki bobasy. Lalka anatomiczna nie jest to jednak zwykła lalka bobas. Lalka jest poprawna anatomicznie i antropologicznie. Lalka jest wykonana z zachowaniem proporcji właściwych dziecku, ponadto z niezwykłą starannością odwzorowano całość ludzkiego ciała, lalka ma nawet linie papilarne. Lalka anatomiczna ma wyraźnie zaznaczoną płeć, mamy lalki dziewczynki i lalki chłopczyków. W ofercie sklepu Bilbo Zabawki można znaleźć uroczą kolekcję lalek anatomicznych marki Paola Reina. Lalki bobasy z kolekcji Los Gordis mają wysokość 34 cm i w całości wykonane są z pachnącego wanilią winylu.

Dla kogo lalka anatomiczna?

Lalka anatomiczna to fajny prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Temat seksualności pojawi się u każdego dziecka prędzej czy później, lalka anatomiczna może pomóc dziecku z oswajaniem się z tematyką ludzkiego ciała. Pomoże w odkrywaniu różnic pomiędzy płciami. Lalki reprezentujące dzieci z różnych stron świata pokazują maluchom różnice w kolorze skóry, rysach twarzy przy tym ucząc tolerancji i akceptacji.

Czy warto kupić lalkę anatomiczną?

Jeśli dziecko lubi bawić się lalkami warto, aby w jego kolekcji znalazła się choć jedna lalka anatomiczna. Taka lalka poza swoimi tradycyjnymi lalkowymi funkcjami może dziecku pomoc odnaleźć się w trudnej dla małego człowieka tematyce seksualności.
Jeśli wybieramy dla dziecka pierwszą lalkę warto, aby było to lalka anatomiczna.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl