Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Lalka Adria, Our generation Lalka Adria, Our generation
Producent: Our Generation
Cena: 165,00 zł
zobacz więcej
Lalka Arlee, Our generation Lalka Arlee, Our generation
Producent: Our Generation
Cena: 165,00 zł
zobacz więcej

Wśród szerokiej oferty naszego sklepu znajdziesz całkiem sporo dużych lalek. Duże lalki to kategoria ,w której znalazły się lalki o wysokości 42 cm i większe. Znajdziecie tu duże, winylowe lalki hiszpańskie marki Paola Reina oraz wystrzałowe lalki kanadyjskiej marki Our Generation. Największe lalki z naszej oferty to lalki 60 cm . Są w całości winylowe, a to co je wyróżnia na tle innych dużych lalek, to fakt, iż potrafią zginać łokcie i kolana-mają ruchome stawy.

Duże lalki z zamykanymi oczami

Szukając idealnej lalki dla dziecka, trzeba wziąć pod uwagę szereg wymogów, jakie lalka powinna spełnić. Dla niektórych dzieci niezwykle istotna jest umiejętność zamykania przez lalkę oczu. Lalki Paola Reina z kolekcji Soy Tu to potrafią. Soy tu to duże lalki- wysokość aż 42 cm, w całości wykonane z pachnącego wanilia winylu. Jeśli szukacie lalek z zamykanymi oczami, koniecznie zobaczcie również całą kolekcję lalek Our Generation. To lalki o wysokości 46 cm z zamykanymi oczami.

Duże lalki z miękkim tułowiem

Wśród wielu lalek dostępnych w naszym sklepie znajdzie i takie z miękkim tułowiem. Duże lalki z miękkim, materiałowym tułowiem to cała kolekcja lalek Our Generation. Lalki z miękkim tułowiem są wygodniejsze w przebieraniu, drugim ich atutem jest fakt, iż lepiej się do nich przytulić.

Duże lalki, dla kogo?

Wybierając lalkę dla dziecka koniecznie trzeba wziąć pod uwagę jego wiek. Duże laki będą odpowiednie dla dzieci 4 letnich i starszych. Lalka tych rozmiarów będzie nieporęczna dla maluszków, którym zdecydowanie bardziej do gustu przypadnie kolekcja lalek anatomicznych marki Paola Reina.

Duże lalki na prezent

Zależnie od upodobań naszej pociechy wybierzemy albo lalkę bobas, albo lalkę dziewczynkę. Lalki bobasy są idealne dla dzieci lubiących zabawy w dom. Duża lalka bobas spełnia też ważną rolę dla dziecka, kiedy w domu pojawia się młodsze rodzeństwo. Dzieci na ogół bardzo przeżywają pojawienie się nowego członka rodziny, chętnie też pomagają w opiece nad noworodkiem, co nie zawsze jest dla maluch bezpieczne. Wtedy z odsieczą może przyjść duża lalka bobas. Duże, winylowe lalki są trwałe, dzięki czemu spokojnie przetrwają wszelkie kąpiele i zabiegi pielęgnacyjne, którym będą poddawane.
Duże lalki dziewczynki to lalki „kupelki”, lalki z którymi dzieci się zaprzyjaźniają i nawiązują prawdziwe relacje.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl