Najlepsza lalka do czesania

najlepsza lalka do czesnia 

Lalkami można się bawić na wiele sposobów. Odgrywanie scenek z życia, zabawa w przedszkole, lekarza, restauracje. W każdym z wymienionych przypadków lalka będzie jak znalazł. Jednak jedną z ulubionych zabaw dzieci z wykorzystaniem lalki jest zabawa we fryzjera.

Czy lalka mieć długie włosy?

Oczywiście nie wszystkie lalki muszą mięć długie włosy, jednak gdy szukamy lalki do czesania długie włosy to podstawa. Dłuższe włosy dają małym fryzjerkom większe pole do popisu. Nie chodzi mi bynajmniej o ich obcinanie, choć i takie pomysły pewnie się pojawią. Z długich włosów w dziecięcym salonie fryzjerskim można wyczarować prawdziwe cuda: warkocze, koki, przeplatanki, co tylko wyobraźnia podpowie.

Lalka do czesania, na co zwrócić uwagę?

Gdy lalka ma służyć głównie do czesania, musimy dużą uwagę poświęcić jej włosom. Przede wszystkim włosy powinny być odpowiednio długi i gęste. Gdy kupujemy lalkę do czesania, nie bez znacznie jest też rozmiar samej lalki. Większe lalki z długim włosami sprawdzą się tutaj znacznie bardziej. Lalka z długimi włosami zapewni też dziecku bardzo dobry trening małej motoryki, misterne upięcia to przecież duży wysiłek dla małych paluszków.

Warto zwrócić uwagę na rodzaj mocowania włosów do głowy lalki. Lalka do czesania powinna mieć włosy wszywane w głowę. Włosy wyszywane są odporne na liczne zabiegi serwowane przez małe fryzjerki.

Niektóre lalki do czesania mają możliwość regulacji długości włosów. To już prawdziwe szaleństwo, dzięki regulacji długości części włosów zabawka z lalką do czesania jest jeszcze ciekawsza.

Najlepsze lalki do czesania

Na zakończanie przestawiamy naszym zdaniem najlepsze lalki do czesania. Każda z nich ma długie gęste włosy, z których mała fryzjerka z pewnością wyczaruje coś niesamowitego.

Lalka do czesania Phoebe 46 cm Our Generation

Urocza lalka Phoebe, to blondynka  z włosami sięgającymi stóp. Ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<

lalka do czesania our generation 46 cm

 Lalka do czesania Portia 46 cm Our Generation

Portia to kolejna z lalek kanadyjskiego producenta z możliwością regulacji długości włosów. Ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<

lalka od czesnia z długimi prostymi włosami

Lalka do czesania Pia 46 cm Our Generation

Lalka Pia ma przepiękne włosy koloru jasny blond. Z takich włosów nie trudno będzie wyczarować, całą masę ciekawych fryzur. Ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<

lalka do czesnia blondynka

Lalka z długimi włosami Leah 46 cm Our Generation

Duża lalka dżokejka, ma długie blond włosy, które nadają się do czesania. Ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<

lalka do czesnia z długimi wlosami blondynka

Lalka z długimi włosami Emmeline 46 cm Our Generation

Lalka Emmeline to urocza uczennica z długimi blond włosami. Ofertę znajdziesz >>TUTAJ<<

lalka z wlosami do czesania blondynka

Na tym kończymy nasz wpis o lalkach do czesania. Jeżeli szukasz lalki dla dzieci w konkretnym wieku zapraszam na wpisy  >>Jaka lalka dla 3 latki?<< oraz >>Jaka lalka dla 5 latki<<.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl