Kreatywne zabawki dla 3 latka

Zabawki kreatywne dla 3 latka

3 latek  ma już za sobą etap buntu dwulatka. Teraz dużą rolę zaczyna odgrywać kreatywność i wyobraźnia. 3 latki uwielbiają kreatywne zabawy, na przykład zabawę w udawanie, w trakcie której zmieniają się w kucharzy, mechaników, lekarzy, czy różnego rodzaju inne postacie. Do tego typu zabaw posłużą im zabawki kreatywne z serii zabawa w dom, czy zawody.

Zabawki dla dziewczynki i dla chłopca

Dla trzyletniej dziewczynki i chłopca świetnie sprawdzi się zabawka kreatywna w postaci drewnianej kuchni oraz drewnianych sprzętów kuchennych. Pomysłowość dzieci w tworzeniu nowych dań nie ma granic. Wykorzystując drewniane warzywa i drewniane owoce oraz zabawkowe sprzęty kuchenne, dzieci potrafią wyczarować prawdziwe cuda. To naprawdę świetne, kreatywne zabawki dla 3 latka. Pieczenie pizzy, tworzenie śniadania, przygotowanie ciasteczek , między innymi takie zestawy kreatywne znajdziesz w naszym sklepie. Z pewnością zadowolą one wasze pociechy.

Namiot to również kreatywna zabawka dla dzieci w wieku 3 lat, którą pokochają zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Dla 3 latków posiadanie swojego „mini domku” to super atrakcja. Dzięki bujnej wyobraźni maluchy mogą zmienić swój mały namiocik w co tylko zapragną. Kreatywna zabawa w Indian, wyprawa w nieznane terytoria, czy choćby zwykły biwak, w oczach dziecka to będzie prawdziwa przygoda. A wszystko to, dzięki zabawkom marki B. Toys i Little Dutch, dzieje się w jednym pokoju lub też w naszym ogródku.

Chłopcy w wieku 3 lat lubią pomagać tacie w trakcie remontów, czy drobnych napraw. Swoje zdolności kreatywnego myślenia pomoże im rozwinąć zestaw drewnianych narzędzi marki Egmont, który na pewno im się spodoba. Drewniane śrubki, klucze i śrubokręty z pewnością zapewnią maluchom nie lada atrakcję. Możliwość skręcania drewnianych elementów daje poczucie samodzielności, umacnia wiarę we własne możliwości oraz gwarantuje godziny twórczej, kreatywnej zabawy.

Kreatywne klocki

Swoją kreatywność 3 latki mogą równie rozwijać bawiąć się klockami. W tej roli świetnie sprawdzą się drewniane klocki i klocki jeżyki. Dla młodszych dzieci zabawa klockami ograniczała się do budowy prostej wieży, zaś trzylatkowi zdolności manualne, wyobraźnia i kreatywność pozwolą już na znacznie więcej. Dla dzieci w wieku 3 lat ciekawą propozycją są też klocki tematyczne marki Hape, zawierające na przykład figurki zwierząt. Budowanie z klocków to jedno, zabawa z wykorzystaniem naszych konstrukcji to drugie. Możemy pobawić się w farmę, w rycerzy, bądź też zorganizować wyścigi na zbudowanym przez nas torze. Możliwe jest wszystko co tylko wyobraźnia podpowie.

Zabawki kreatywne dla 3 latka mają bardzo duży wpływ jego prawidłowy rozwój intelektualny. do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl