zabawkibilbo.pl

ZabawkiBilbo – zabawki, dziecko, parenting

Hulajnoga
Zakupy

Hulajnoga w połączeniu z jeździkiem? Tylko w ofercie Scootandride!

O tym, jak ważny jest ruch dla każdego dziecka, chyba nie trzeba nikomu mówić. Warunkuje prawidłowy, zdrowy rozwój oraz dobre samopoczucie. Doskonałym sposobem na rozładowanie drzemiącej w maluchach energii jest jazda na hulajnodze. Wiele firm, jak choćby Scootandride oferuje w swoim asortymencie modele przeznaczone nie tylko dla starszaków, ale również młodszych, bo nawet rocznych smyków.

Hulajnoga jako alternatywa dla rowerków

Zarówno hulajnoga, jak i rowerek stanowią doskonałą formę aktywności ruchowej. Należy jednak pamiętać, że każdy dziecięcy pojazd musi przede wszystkim zapewnić maksimum bezpieczeństwa. W sposób szczególny należy zwrócić uwagę, aby był dostosowany nie tylko do wieku, ale również możliwości. Dobrze byłoby, gdyby „rósł” razem z maluchem, oszczędzając tym samym finanse rodziców. Świetnym wyborem w tym zakresie okazują się pojazdy austriackiej marki Scootandride, które z całym przekonaniem można nazwać kultowymi. Zaprojektowane tak, aby nie tylko nie nadwerężać domowego budżetu, ale również zapewnić małemu użytkownikowi komfort przemieszczania się.

Hulajnoga Highwaykick1 – dla dzieci od roku do 5 lat

W poszukiwaniu optymalnego modelu świetnym wyborem okaże się hulajnoga Highwaykick1. Dlaczego? Powodów jest wiele. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na materiały, z jakich została wykonana. Połączenie aluminium i tworzywa sztucznego nie tylko wpływa na lekkość, a tym samym łatwość przenoszenia czy prowadzenia, ale również warunkuje niesamowitą wytrzymałość. Po drugie, przemyślany projekt. Marka Scootandride zadbała, aby hulajnoga „rosła” razem z dzieckiem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie możliwość regulacji siedziska. Najniższa pozycja pozwala na użytkowanie pojazdu – już przez roczne smyki! To nie koniec. Model Highwaykick1 charakteryzuje się bezpieczeństwem stosowania. Został wyposażony w dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed przypadkowym przewróceniem, utknięciem kół czy utratą kontroli na nierównym podłożu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie obecność specjalnej podkładki safety-pad, dzięki której jest idealnie zbalansowany, stabilny, a przy tym wyjątkowo bezpieczny. Co więcej, marka Scootandride zadbała, aby użytkowanie pojazdu było komfortowe nie tylko dla dziecka, ale również rodzica. Sprzyja temu specjalnie skonstruowane siedzisko, które można dowolnie modyfikować, nie używając w tym celu żadnych narzędzi! Wystarczy nacisnąć jeden guzik, aby w kilka sekund jeździk zamienił się w efektowną hulajnogę na trzech kołach. Jedno pozostaje pewne, pojazdy marki Scootandride to propozycja dla najbardziej wymagających rodziców, którzy stawiają zarówno na jakość i bezpieczeństwo, jak i wygodę oraz estetykę.